| didi_2657 a întrebat:

Buna eu am 12 ani si stau in camera cu fratele meu aveti ceva idei despre cum sa ne amenajam camera? mersi

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Gasind lucruri comune, adica lucruri care sa va placa amandurora. De exemplu mie si fratelui meu ne place la nebunie culoarea violet.big grin Si asa veti avea ocazia sa aflati mai multe lucruri unul despre celalalt.
Aveti grija la alegerile pe care le faceti: camera sa nu fie nici prea siropoasa dar nici prea baieteasca. Rezultatul sa fie undeva la mijloc.

2 răspunsuri:
| calubalan a răspuns:

Mai intai de toate roaga parintii fix ca pe mijlocul camerei sa construiasca pana in tavan un paravan. Singurul spatiu comun sa ramana doar cel din fata usii(usilor) de la camera happy