| anonim_4396 a întrebat:

Niste idei de poze bune de pus pe insta?(cu mine desigur), sa fie ceva demn de multe aprecieri (am camera destul de buna) si inca ceva, traiesc la sat asta ca sa stiti daca aveti vreo idee asa despre ceva in natura sau ceva de genu happy mersi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun,da-mi numarul tau( si ne auzim pe WhatApp) iti trimit acolo ce gen de poze ai putea sa faci daca stai in sat e oarecum un avantaj destul de bun, pozele vor iesi foarte fain din cauza peisajuluo daca ai si o camera buna, nu ai de ce sa iti faci probleme, am intelez din alta intrebare ca esti si dragut, numa sa zambesti in majoritatea pozelor ^-^

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Am adunat 1290 de likeuri pentru simplul fapt ca mi am lasat contul neprivat, iar 5 poze sunt cu o nuanta de roz, alte 4 cu nuante de galben, altele cu feed tropical, altele cu feed negru si altele cu alb, tocmai pentru ca atunci cand cineva intra pe contul tau si deruleaza in jos, sa vada o multime de culori la un loc.