| Danielllle a întrebat:

Buna,faceam cu aspiratorul si s-a rupt capul de aspiratie. unde as putea gasi asa ceva?

iata aspiratorul
http://smadshop.md/image/cache/data/pilesosi/scarlet_sc0 83_red-340x260.png

2 răspunsuri:
| carla2010 a răspuns:

Cu un simplu search pe Google dupa "cap aspirator" sau "perie aspirator" gaseste o groaza de oferte. Observ ca ai dat un site din Moldova. Evit sa iti recomand un magazin efectiv pentru ca nu stiu de unde esti si eu sunt din Romania, dar sa stii ca rezultatele de pe Google sunt updatate in functie de IP, deci sigur vei gasi ceea ce cauti, in locatia in care te afli. Succes!

| Danielllle explică (pentru carla2010):

Pai tocmai de aia si intreb, pe google nu am gasit.
oricum, merci