| anonim_4396 a întrebat:

am un cazan Perfetto Turbo, e instalata toata sistema dar nu stiu cum de pornit chiar si mesterul care l-a instalat nu stie, spune ca trebuie sa chemam pe cineva care se pricepe dar asta costa iar bani. Poza "http://smadshop.md/......260.jpg"Ms

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie un meserias care sa-l desfaca si sa-ti instaleze un termostat din care sa-l comanzi. Undeva, dedesubt trebuie sa aiba si un robinet de incarcare cu apa.
In plus in fata trebuie sa existe un capac care se lasa in jos unde este un panou de comanda.
Eu ti-am raspuns serios. Tu dai raspunsuri aiurea altor persoane. Asa ca poti sa-mi multumesti.

| cila1995 a răspuns (pentru Salontanul):

Despre ce mi-ai spus cunosc si singur! Ms pentru raspunsul tau serios

| RasadPlant a răspuns:

Ce vrei defap sa stii cum sa il pornesti sau vrei sa numai sa nu mai porneasca nu inteleg