| GabriiiiiElla a întrebat:

FUNDITA! Va rog sa ma ajutati urgent! Am avut un soricel in casa, nu-l mai suportam, am pus otrava si lipiciu si tot nu am scapat de el, iar acum este mort si are un miros ingrozitor, dar cel mai rau este ca este sub parchet si nu-l pot scoate si are un miros insuportabil! crying... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este logic sa demontezi parchetul.Nu poti inlatura efectul daca nu inlaturi cauza.Si trebuier dezinfectat si locul.Numai bine.

| PassingBY a răspuns:

Isabel are dreptate. Altceva nu prea poţi face.

| IsabelSweet a răspuns:

Pai angajati pe cineva sa scoata parchetul si scoateti sobolanul