| AngelCrystals a întrebat:

Imi puteti da idei cum sa-mi decorez camera avand in vedere ca peretii sunt albastru deschis? Mentionez ca am 15 ani sunt pasionata de beauty si imi place ca anotimp vara.

3 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Cumpara stele fosforescente si punele pe tavan seara vei avea o imagine superba eu asa am decorat, dar am pus si pe peretihappy si nu doar stele si ingerasi si inimioare

| Oprea_Cristina_1978 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

link-ul este pe Google - imagini pentru secventa de cuvinte "LIGHT BLUE DECO ROOM". sigur o sa gasesti ceva sa se potriveasca;)