| Satisfaction a întrebat:

Bunahappy Mi-am lipit tapet intr-o camera si mi-a ramas mult adeziv deja preparat. Se poate pastra cumva sau il arunc? Multumesc!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Il poti pastra dar nu ai ce face cu el ca din pacate se intarneste.

| viotedy a răspuns:

Se intareste dar se inmoaie cand ai nevoie in putina apa calduta.deci, nu-l arunca.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Il poti pastra intr-o cutie inchisa ermatic doar dupa ce ai turnat un strat de apa de un cm peste el

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Il poti pastra intr-o cutie inchisa ermetic.

| Satisfaction explică (pentru BrunetteGirl21):

Nu o sa se intareasca?

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Satisfaction):

Daca stau bine sa ma gandesc se va intari si nu il vei mai putea folosi happy