| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune daca in camera mea merge un fildes lipit cu banda pe un tapet istoric cu o istorie antica fff veche love struck... tata insista ca fildesul de maimuta aduce mult noroc si sporitate in apartament love struck. Deci merge sa-l lipesc cu banda adeziva de tapet love struck?

1 răspuns:
| Laura001_4484 a răspuns:

Merge sa-l lipesti pe tapet dar incearca cu Picatura nu cu banda adeziva pentru ca cu banda adeziva ramane urat