| Lorena08 a întrebat:

Buna seara TPU. Ce parere aveti despre dressingurile incorporate in perete sau cele normale(stil dulap)? Care credeti ca este mai bun sau mai avantajos?(nu ma refer la pret, ci la calitate!) *DAU FUNDA*

Răspuns Câştigător
| bendis92 a răspuns:

Cele incorporate in perete sunt cele mai eficiente dupa parerea mea pentru ca economisesti spatiu, dar astea le poti face daca e sa-ti construiesti tu casa, la bloc cred ca merge mai greu...

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Calitate la un dressing? Ce intelegi prin calitate? Un dulap din lemn masiv, sculptat, poate fi de calitate, dar intr-o camera amenajata modern se va potrivi ca nuca in perete.
Daca ai posibilitatea, eu te-as sfatui sa alegi varianta incorporarii in perete, de preferat cu usi culisante, eventual cu oglinzi aplicate care sa compenseze micsorarea spatiului. Prin dressingul "stil dulap" eu unul nu inteleg altceva decat un banal sifonier, daca te-ai gandit la altceva poti sa ne mai dai detalii.

| a1doru a răspuns:

Cele incorporate in perete.