| dianacool a întrebat:

Buna seara tuturor.sunt fooarte bucuroasa pentru raspunsurile voastre un lucru vva rog de la inceput si va rog sa fiti seriosi cu mine nu sa ma luati la misto si sa fiti rai ca ceilalti daca ma puteti ajuta atunci ma bucur daca nu var rog nu aduceti tot felul de comentarii la adresa...asa sa pun intrebare stiti eu iubesc foarte mult cateii chiar pe la mine pe la bloc se strang foarte mult si ne jucam cu ei pe afara sunt super dragalasi mama si cu mine cautam bichon de luni dar nu gasim asa ca v-as ruga din tot sufletrul meu sa ma ajutati daca nu poate cunoasteti pe cineva care are sau sa imi opreasca si mie unul cand va fata cateaua.va multumesc mult si astept raspunsurile voastre uimitoare

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Un bichon costa 2-300 de euro! laughing

| BlueR a răspuns:

Din pacate doar de vanzare: http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&cu=bichon&jd=if
E de rasa, nu se da pe gratis, sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un bichon, daca-mi dai un set de pneuri noi (vara) pentru masina! Tu crezi ca bichonii cresc pe arac, asa cum creste fasolea?