| YumikoItsMyName a întrebat:

Pentru baieti (scuze de discriminare) : De ce nu preferati prezervativul?

si nu va luati de varsta mea sau altceva e doar o curiozitate si va rog frumos sa nu aud comentarii la adresa dar ce te intereseaza happy Multumesc de intelegere si astept raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

De ce oare evita baietii prezervativul?
de handicapati ce sunt si nepasatori
ca daca se intampla ceva isi pun palma in c*r si pleaca
ramane proasta in urma si trage singura consecintele
de aia nu il prefera
sa spunem de exemplu ca baietii ar purta o sarcina in loc de fete
sa vezi atunci ce l-ar folosi, nu l-ar mai evita

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns (pentru Sara2):

Nici la fete nu le place.Da cred ca tu nu te-ai **** cu /fara/deloc happy ca nu pare ca ai vazut toate variantele happy Altfel n-ai mai intreba happy

| Sara2 a răspuns (pentru EvelynCocainIIIa6):

Eu una nu simt nici o diferenta
am testat chestia asta

17 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

E alta treaba cand se simte "carne pe carne" decat cu cauciuc... normal ca unii baieti prefera fara pentru ca sunt senzatii mult mai puternice decat cu prezervativul, dar cine e cu capul pe umeri si nu se risca, folosestehappy

| Azµre a răspuns:

Iti spun eu de ce majoritatea de prosti - aici fac o generalizare a baietilor care nu au o relatie stabila ci ceva trecator in care sincer nu ii vad rostul sa o faca fara! De ce? majoritatea tinerilor se imbolnavesc de la varste fragede exact din cauza asta nu folosesc prezervativul in relatiile de scurta durata, sau one night stand-urile! Este o prostie a noii generatii de a o face fara! Apoi vin si pun intrebari stupide : Am ramas insarcinata dacaa... etc etc.
Sa-ti raspund la intrebare : Fare prezervativ se simte altfel si pentru baiat si pentru fata! dar cum spuneam nu trebuie neglijat mai ales la varste fragede, cand or sa fie majori si or sa fie la casa lor, da frate sunt de acord fara prezervativ.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

maine poimaine o sa joc la investirea ta in functia de sexpert domnu, de antibaby de ce nu vorbeste dumneata?

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Ies si eu pe Bursa cum a facut Facebook rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

nu ai frate doua burse? asa sunteti voi romanii baa, nu va multumiti cu ce aveti rolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns:

De smecheri. smug
Eu as prefera o violare in anus. Am pus punct.

| YumikoItsMyName explică (pentru DarkBlood32):

laughing)) aa da asta ma gandeam sa mai intreb. De ce va place acolo? (la baieti ma refer)

Si daca preferi precizeaza motivul. BTS-uri poti lua si prin sex anal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu ce ai prefera, un baiat sau un vibrator? binenteles ca baiatul trebuie sa stie cate ceva

| YumikoItsMyName explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea e de ce nu prezervativ nu ce as prefera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru YumikoItsMyName):

nu a fost relevant raspunsul meu, nu te supara dar nu mai dat raspuns imediat, gandeste ce inseamna ceea ce am scris eu si pe urma mai vedemwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata?

| YumikoItsMyName explică:

M-ati inteles gresit, ceea ce nu ma mira. Ca sa intelegeti si Multumesc de raspunsuri, NU vreau sa aveti in minte cand auziti aceasta intrebare ca vreau sa o fac sau altceva. Este o pura curiozitate auzind din stanga si dreapta pareri pro si contra si voiam sa aflu mai multe pareri. Si da sunt fata. Idee este, si sper sa intelegeti, ca este doar o curiozitate si nimic mai mult. Si scuzati ca ma repet.
Multumesc inca o data de raspunsurile acordate happy

| Sara2 a răspuns (pentru YumikoItsMyName):

Mai pe scrut nu il accepta de lene sa il puna, ca incomod nu este

| OXI023 a răspuns:

Pentru ca 1 exista ocazi cand nu ai prezervativ 2 e o excitare mai mare fara 3 te face sa te simti mascul.ce tie nu iti place cu? raspuns tie frica ca va scapa inauntru sau se sparge ceva de genu rolling on the floor

| atlas555 a răspuns:

Sincer prietene 1 subtieaza 2 strange 3 e mai natural fara