| viulia a întrebat:

Buna,
Stie cineva de ce se innegresc rosiile care incep sa se coaca nu de la codita ci de la floare. Merci mult anticipat.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! nu numai tu ai aceasta problema, e de la ploaia acida si poate ai stropit rosiile cand era soare...dar anul asta majoritatea tomatelor sunt manate...o seara bunahappy

| alessia5158 a răspuns:

In acest link ai niste poze din care poti identifica boala : http://gradinavisata.wordpress.com/......tomatelor/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza manei.Numai bine.

| marlanuu a răspuns:

Sper sa nu zic prostii, de la mana sau de la piatra!