Întrebare recomandată | DjSannan a întrebat:

Buna stiu ca poate multi vor spune ca e usor sa construiesti un pat dar eu doresc mai multe pareri.Construirea unui pat din lemn,stiu ca exista la magazin dar eu vreau sa il fac mai solid,deci dupa cum spuneam din lemn sa fie,acum as avea nevoie de un pic de ajutor,video sau schite in detaliu despre construirea unui pat, nu complex ci normal.Multumesc anticipat, ofer funda celui care ma ajuta sa duc la bun sfarsit aceasta treaba.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am construit unul şi îl am deja de 5 ani. Dacă vrei nişte sfaturi da-mi un ID de messenger şi îti explic.

| DjSannan explică:

Am uitat sa specific pat de 2 persoane sa fie.

| niculita4tpu a răspuns:

N-are rost sa te complici. Masoara camera, stabileste ce dimensiuni vrei sa aiba si fa-l pe comanda. Eu mi-am facut pe comanda de la 1mob si sunt multumit de pat, e solid. Alege si tu un model de aici: http://1mob.ro/paturi

| maria2704 a răspuns:

Este cam dificil mai bine cumperi unul. (cel mai ieftin)

| DjSannan explică (pentru maria2704):

Dificil nu este trebuie doar vointa