| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Am cumpărat o cafetiera și scrie ca înainte de prima utilizare trebuie sa fac doar cu apa goala fără cafea. Ii digitala. Ce ziceți?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebi sau ne anunti?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru XKronstadt):

Razi de tine. Cand intrebi se pune semnul intrebarii.

Răspuns utilizator avertizat
| sabin89 a răspuns (pentru darrio2007):

Râde ca prostu'

| darrio2007 a răspuns (pentru XKronstadt):

Nu m-ai taxat niciodata pentru aceeasi observatie. Nu o intoarce ca la Ploiesti! Mana rupta cred ca pe tine te-a impiedicat sa pui semnul intrebarii.

| darrio2007 a răspuns (pentru sabin89):

Mai e si fudul.

| sierra1 a răspuns:

Noi zicem să asculți producătorul ce zice

| mihai69 a răspuns:

Eu unul zic și eu că trebuie să respecți instrucțiunile.
Că nu le-au scris degeaba.

| johnnny123 a răspuns:

Zic ca ar trebui sa faci ceea ce recomanda constructorii cafetierei. Nu ti se pare o ideea buna sa clatesti putin componentele alea inainte de a bea din ea? Cand iti cumperi o farfurie noua nu dai si tu macar cu un jet de apa pe ea inainte sa-ti pui ciorba?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Orice aparat cumparat, trebuie curata si spalat inainte de folosire.

| Eireann a răspuns:

E ca sa o cureti de praf si alte reziduri care sunt pe instalatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respecta instructiunile. Prima utilizate trebuie sa o faci cu apa goala ca sa scapi de praf si ca sa vezi daca functioneaza.

Răspuns utilizator avertizat