| Deeiiutsa a întrebat:

Am si eu o intrebare si as vrea un raspuns sigur straight face
Sunt pe stop si as vrea sa plantez niste flori.
Ce se poate intampla?
Am auzit ca atuni cand esti pe stop daca pui mana pe flori acestea mor...este adevarat?
Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Boomzz2012 a răspuns:

Nu este, planteaza linisitita doar sa nu te obosesti prea tarehappy

| LoryQwqEtShonheild a răspuns:

Buna! Nu se spune ca daca le atingi mor pentru ca poti atinge una din greseala! Se spune ca daca o vei uda se v-a ofili!
Stai linistita ca nu se va intampla nimic pentru ca si eu am udat din greseala un la scoala cand eram in aceeasi situatie si nu s-a intamplat nimic cu ea!

Deciii...succes la plantat florile! big hug kiss