| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare, un gasesc acum pe vremea asta o florarie in Bucuresti care sa aiba lalele? Dau funda celui care imi spune si gasesc.

Răspuns Câştigător
| duckermlocker a răspuns:

Vis-a-vis de hotel Novotel e o florarie "FLORIA.RO" acolo gasesti sigur, poti sa dai si comanda de acasa!

5 răspunsuri:
| Happy33 a răspuns:

Pe la gara de nord.

| EmiTeo a răspuns:

Salut, gasesti pe https://floria.ro indiferent de anotimp!

| Simo17 a răspuns:

Florăria Magnolia nr.021 311 1336
Deschis până la 20:30, FLORĂRIA IOANA nr.021 315 7124, Floraria FlorideLux nr. 0372 740 106 toate sunt langa Vestas Ceu Romania. funda, please?

| Sabina1544 a răspuns:

La piata domenii sunt mai multe florarii la strada care au lalele. Sper ca te-am ajutat happy