| Catalina_8352 a întrebat:

as vrea un sfat.Am nevoie de o propunere in ce tonuri sa-mi decorez camera.Imi fac reparatie si as vrea sa-mi schimb culorile interierului.Concretizez:sunt fata si am 15 ani! Camera era decorata cu roz si verde acum in colori?

Răspuns Câştigător
| Vampii a răspuns:

Pai ma gandeam la un roz si mov sau galben. un perete roz unul galben...ma gandeam daca vrei pe peretele roz ai putea sa faci urme de maini cu galben si invers.ar iesi colorat si distractiv si nu mi se pare copilaros:X

5 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Pai nu stiu, un mov, portocaliu, galben, albastru, eu o am verde kiwi si podele wenge, culoarea morcovului, rosu, turcoaz... http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

| BoRnY a răspuns:

Salut! Incearca un portocaliu, merge mereu, si in ziua de astazi este la moda. Fundita?

| Nimeni_6547 a răspuns:

Pai poti sa o faci mov cu portocaliu albastru cred ca ar arata bine dar ca sa fie mai originala gandeste-te sa faci ceva pe pereti cum ar fi:sa pui postere sau sa pictezi stelute ori scrie ceva pe perete un proverb un motto ceva. mie mi-ar placea rosu cu inimioare sau albastru cu stelute galbene.succes...funditsa?

| mada_4633 a răspuns:

Mie imi place mov si turcuaz:Xpoti alege tu ceva si combinatia e ceva originalwinkingSucces

| Floricell_4708 a răspuns:

Bunakiss

Aceeasi problema am si eu deci bun venit in club laughing

Am 14 ani si ma gandesc ca nu nmai sunt o fetita ca sa am roz in camera dar totusi e culoarea mea preferata.happy

Dupa parerea mea ai putea sa o decorezi in culori calde: galben, roz, maro, grena, bleu(chiar)

Sper ca ti-am fost de ajutorkiss
Bafta la zugravitlaughing