| TiniStoesselLove a întrebat:

Stiti cumva cum sa-mi decorez propria camera de 15 ani?
-imi plac culorile: roz si mov

FUNDA >

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Roz și mov zici? Când mă gândesc că eu voiam să mi-o fac neagrăhee hee)
Deci, sora mea și-a făcut triunghiuri pe perete. (în zona unde e triunghiul, colorat, iar în afara ei cu alb... pe alt perete, exact invers)
Poate te ajută ideea asta.

O zi frumoasă!

| Bianca306 a răspuns:

Cand vei fi mai mare poate nu iti va mai placea roz si mov o sa spui ca e de fetite, acum, eu as zice sa alegi niste culori care sa ti se potriveasca si cand esti mai mare, poti folosi albastru cu alb, verde, bej, maro, alb, uite aici niste camere si daca chiar iti place mov si roz incearca sa le combini cu ceva :
https://www.google.ro/......ps?/search ai si camere cu culorile tale preferate succes!

| elena445 a răspuns:

Poti sa iti iei un tapet cu flori roze si mov.

| Erica33 a răspuns:

Ce ar fi daca ai vopsi camera mov si ai lipi pe pereti abtibilde din alea care le colorezi cum vrei si se lipesc pe pereti
sau invers!