| teemo2000 a întrebat:

Ce planta este asta? Si cum se ingrijeste?
http://imgur.com/DyRortg

Răspuns Câştigător
| Eroina75 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar stiu ca se tine intr-un locusor in care sa nu fie prea luminos dar nici prea intuneric ca sa se poata dezvolta ii trebuie sa o uzi cel putin de 2 ori pe zi doar nu-i turna prea multa apa. Ei ii trebuie ingrasamant, deci, cred ca ar trebui sa te comporti cu ea la fel ca si cand ai avea o surioara mai mica...
Sper ca asta e cea cauti, daca nu crezi ca e bine mai cauta pe internet... happy

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Dracena.Nu are denumire populara, pentru ca nu creste in RO, ma refer afara.