| XdDeeDeeXD a întrebat:

cineva mi-a furat un cont de IMVU pe nume Emogirldededrab, si am tinut foarte foarte mult la el, am muncit ff mult la el, si cu emailul nu merge, va rog sa ma ajutati sa imi recuperez contul, va dau funditapuppy dog eyes va rog ff mult sa ma ajuta-ihappyVa Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| LauBadBoyxD a răspuns:

Deci nu lua in seama raspunu lui ioanacoolloveoh go on, Da add pe imvu si invita`ma uLaur, Te ajut eu.

1 răspuns:
| ioanacoollove a răspuns:

Scuze ca iti spun dar nu ai cum sa il iei inapoi...pentru ca probabilperoana care ti la loat a schimbat parola...crying