| anonim_4396 a întrebat:

sa trec direct la subiect... Vreau sa imi reamenajez camera dar nu stiu cum, cum credeti ca e mai bine cu dormitor sau cu coltar? Camera e mare si tot caut ceva dormitoare mari deosebite, ma atrag mult dulapurile cu oglinzi si etcc. imi puteti da cateva sfaturi de amenajare, si poze daca se poatee.big grin funditaaaa happy

2 răspunsuri:
| heavymetal a răspuns:

Depinde de varsta ta... daca esti adolescenta ai putea lua un coltar ca sa stai cu fetele o oglinda mare pe un perete cu o rama neagra ca din fier forjat...idei sunt depinde de personalitatea ta si de vartsta