| CrysaCrysy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste idei pentru decorul de Craciun in casa. Va rog sa-mi dati cateva idei dragute dar usor de realizat. Cel mai bun raspuns primeste funda. Mersi!

Răspuns Câştigător
| ghiveci a răspuns:

Primul pas:este sa iei un brad si sal inpodobesi cel mai frumos pusibil. Pasul doi:pui in bucatarie niste beteala.Pasul trei:pui pe acoperisul casei multa beteala sau luminite.Te rog daca ti se pare interesant ce au spus da-mi o fundita ca sunt incepatoare.Ieri mi-am facut contul.

| CrysaCrysy explică (pentru ghiveci):

Si eu sunt incepatoarebig grin eu am contul de o saptamana daca ai o intrebare despre ce e vorba pentru ca vreau si eu funda. plzz!