| Ilinka10 a întrebat:

Buna vreau sa imi redecorez camera. si nu am nici o idee cum sa o fac! cateva sfaturi va rog. cel mai interesant are funda :*

Răspuns Câştigător
| Joaannaa a răspuns:

Păi poți să îți desenezi ceva pe pereți care să te reprezinte, să-ți conturezi colțurile să zic așa, sau doar niște inimioare, steluțe, și culori frumoase: roșu aprins, sau chiar închis, albastru nici prea închis nici prea deschis, poți să-ți faci un colțișor să zic așa cu lucrurile tale preferate. Ți-aș fi zis mai multe dacă aș fi știut coloarea ta preferată. Sper că te-am ajutat! Pa, pa:*.

| Ilinka10 explică (pentru Joaannaa):

Sunt o fire foarte rebela si ma gandeam la ceva mai indrasnet, culori preferate alb, negru, albastru si maron :d

| Joaannaa a răspuns (pentru Ilinka10):

Păi poți să-ți faci un model alb-negru. poți să încerci să îți faci fundal negru și niște flori albe să zic așa. pe toți pereții. :)
Inspiră-te și de aici:http://www.google.ro/......tp?/search :*

8 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Multe postere, personalizează dulapurile cu stickere, pictează-le pe interior, lipeşte printuri cu chestii gen ''like'' sau ''troll'' sau ''forever alone''. Orice îţi reflectează personalitatea

| emag a răspuns:

Uita-te pe pinme, sunt idei super

| Ilinka10 explică:

Indraznet*

| CocaCola19874 a răspuns:

Puneti tot ce vrei

| dydy99_6550 a răspuns:

Pai ai putea sa ti-o faci in doua culori ca de exemplu: negru si alb, alb si albastru, mov si roz (orice culori preferi). Sau ai putea sa pictezi si ceva pe pereti (flori, copaci etc) acum depinde si de ce gusturi aihappy

| yogril1 a răspuns:

Poti sa iti pui tapet sau sa iti vopsesti perii mov, albastru, roz...patul poate fi cu baldachin un televizor dulap o biblioteca in care sa iti pui cartile tale preferate...