| Alexandrumrz a întrebat:

Am nevoie de un sfat, urmeaza sa imi renovez casa si asta va presupune tencuiala interioara, eu nu ma pricep insa o sa am meseriasi, nu am incredere in meseriasi asa ca am nevoie de un tutorial sa explice cum se face tencuiala interioara si exterioara corecta, de asemenea ce materiale sunt cele mai bune pentru tencuiala? Ce brand de sapa si sapa autonivelanta recomandati pentru a fi turnata pe jos?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce vrei tu, se obtine de la un maistru constructor, pe care ar trebui sa-l angajezi, ca sa-ti explice tot ce vrei tu sa stii.