| Jet_Victor_1991 a întrebat:

doresc sa cumpar un incubator cleo 5 automat in Bacau dar nu cunosc nici un magazin, ma puteti ajuta cu o adresa sau un nume de magazin? Multumesc!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca in Bricostore, aveti asa ceva in Bacau? chiar si in magazile de electrocasnice incearca.
O zi buna sa aihappy

| Jet_Victor_1991 explică (pentru caramela):

Din cate stiu nu este Bricostore in Bacau dar o sa dau o fuga prin cateva magazine de electrocasnice poate gasesc. Multumesc.

| caramela a răspuns (pentru Jet_Victor_1991):

Nici Carrefour nu aveti?
O zi buna sa aihappy

| Jet_Victor_1991 explică (pentru caramela):

Este dar din pacate nu aveau. Multumesc la fel happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-l de pe net: Tel. 0744507642; 0755112977 livrari in tara prin curier la domiciliu cu plata ramburs dupa primire.

| Jet_Victor_1991 explică (pentru Salontanul):

Multumesc, dar doresc sa le cumpar direct din magazin, in caz ca o sa gasesc un magazin, daca nu gasesc o sa-mi ramana varianta online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest numar este de la Dedeman.Sunisi rogi sa iti spuna adresa Dedeman din Bacau.

| Jet_Victor_1991 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate la Dedeman nu au modelul automat. Multumesc oricum.