| ajutorvarogpls a întrebat:

Bună ziua. Mă numesc Dorin și vă solicit ajutorul în aceste momente crâncene. Un drag prieten de-al meu s-a mutat în Polonia zilele trecute și se află în dileme. De nenumărate ori în aceste zile a încercat mai multe magazine însă rezultatul a fost același. Prietenul meu este un consumator avid de praz și nu reușește să-și găsească leguma favorită în niciun magazin. Vă rog frumos să ne ajutați cu sugestii de magazine unde ar putea procura praz. Vă rămân dator și vă dau câte o fundiță!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-i prieten drag, trimite-i praz periodic, prin curier (la intervale de 2-3 saptamani). happy
La primavara trimite-i si samante de praz, sa-si poata cultiva singur (daca nu altfel, atunci in ghiveci).

| danbnz a răspuns:

Asta vinde praz en-gros in Polonia:
https://agro-market24.eu/......30597.html

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce situatie de viață si de moarte laughing Ăla de ce nu si a cumpărat din România praz? Daca e consumator avid cum spui tu,

| Simpatic a răspuns:

N-am idee unde se gaseste praz in polonia cum nu stiu in cehia, dar intrebarea ta mi-a starnit rasul intr-un mod placut happy