| Mihail01Johan a întrebat:

Buna Ziua, poate să îmi spună cineva, câteva site-uri existențiale prin care as putea sa cumpăr mobila pentru interioare din străinătate și daca da va rog frumos sa îmi scrieți in comentarii, Va Mulțumesc Frumos!

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cum adica? Vrei un anumit model sau sa te incadrezi intr-un pret mai mare? Nu prea inteleg de ce ai vrea sa platesti transportul pentru mobilierul carat din tara x pana in Romania.

Eu cred ca ar merita sa mergi in magazinele fizice sa vezi direct mobilierul daca ai posibilitatea.Pe net poate arata diferit fata de realitate si nu cred ca doresti o surpriza neplacuta.

| Mihail01Johan explică (pentru dullcat):

Buna... Mda, așa este poate ai dreptate, și la faza aceasta, doar cu toate acestea mă gândeam sa incerc sa comand de afara și voiam sa știu doare cam care ar fi variantele daca ar fi sa comand de afara, și adînci m-am gândit să pun la careva o asemea întrebare pentru cei ce au încercat să comande din străinătate sau pentru cei ce se pricep să comande din străinătate, acum nu vreau sa mă înțelegeți greșit, dat aceasta întrebarea cred că am exagerat și eu un pic pe acolo?, sper doar că nu v-am pus într-o încurcătură proasta!

| johnnny123 a răspuns:

Ce sunt alea situri "existențiale"?

| Mihail01Johan explică (pentru johnnny123):

Site-uri existențiale din străinătate în care sa comanzi din tara în alta... Acum nu știu dacă mai înțeles bine! Era o întrebare pentru cei ce au încercat să comande din străinătate sau se pricep să comande din străinătate unele produse sau lucruri valoroase, daca mă înțelegi!

Răspuns utilizator avertizat