| plasmaticus a întrebat:

Vreau sa-mi fac un pat mai special, pe comanda.
Dar intai m-ar ajuta un program simplu prin care sa fac o schita pe care s-o prezint firmei.

Stie cineva un program din acesta?

Multumesc

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Poti sa o desenezi de mana.

| plasmaticus explică (pentru peperonies):

Multumesc, dar am intrebat de un program nu de desen de mana. Asa nici nu ma mai oboseam sa intren aici

| Dumitru_Doru_1953 a răspuns:

Paint ( mai simplu) sau Autocad (ACAD) mai pentru arhitecti, CATIA V5 ( e pentru avansati). In rest, cine ti-a raspuns inainte a zis bine, cel mai simplu : faci schita de mana, o pozezi si o trimiti pe WhatsApp (daca destinatarul e departe si nu poti sa i-o dai personal)