| grecoman a întrebat:

Bune TPU vreau sa-mi iau o corcitura de lup ea creste asa mare ca ciobanescul german si se poate dresa?

2 răspunsuri:
| prisacarul56 a răspuns:

Creste mare sigur daca ambii parinti sant de talie mare, dresajul se incepe la sase luni, insa te poti ocupa de educatia lui si mai devreme, cateva minute pe zi, dar primul lucru si cel mai important este ca puiutul sa simta dragostea ta pentru el. Vei obtine rezultate uluitoare din partea lui, va raspunde inzecit afectiunii tale.

| boby98c a răspuns:

Orice caine se poate dresa. Daca il dresezi de pui e mult mai bine, dar sa-l dresezi cum trebuie.