| wannabe a întrebat:

Care este cel mai frumos mirositor "odorizant" de wc?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat!
http://papetarienet.allshops.ro/......+150G.html
asta il folosesc eu de ani multi:)

4 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Aerul curat de afară. În rest, este păcăleală. N-ai observat ce grețos miroase în WC-urile hypermarket-urilor, chiar dacă sunt curate? Tocmai pentru că amestecă miasma spray-urilor cu cea a excrementelor. Damn.

| wannabe explică (pentru iKronstadt):

Nu am geam la baie!

| iKronstadt a răspuns (pentru wannabe):

Damn! Atunci montează un purificator de aer, cu filtru din cărbune activ + un odorizant cu extract de citrice. Dacă te costă prea mult... atunci dărâmă un peretewinking

| wannabe explică (pentru iKronstadt):

N-am de gand sa sparg un perete pentru un banal odorizant de wc