| frum a întrebat:

Vreau un odorizant de camera incat sa miroase foarte frumos,a proaspat. Imi puteti da un sfat, ce odorizant folositi, care va place mai mult?

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Glade montain sau ocean fresh

| Elvina a răspuns:

De la Glade.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prefer aerul curat...alteori folosesc betisoare cu miros de portocale, vanilie sau brad. In rest, nimic.

| georgiana999 a răspuns:

Eu folosesc de la CLEAN maximo
,, Air Freshner '' folosesc cu aroma de lamaie ( imi place ca este subtire si lung si are jetul orientat in sus, atunci cand apas pe buton elimina mai mult parfum decat restul.

| ColumbiaFresh a răspuns:

Cele mai bune odorizante de pe piata la ora actuala sunt Columbia Fresh.

Singurul produs profesional de odorizare ce nu contine alcool (nu irita caile respiratorii). Poate acoperi o suprafata de pana la 150mp (375mc) cu un singur dispozitiv si mentine o aroma constanta si omogena pe toata durata utilizarii.

Produsele se gasesc pe http://www.columbiafresh.ro