| Zazon1243 a întrebat:

Cam cat ar costa sa schimb bateria unui Huawei p10 lite?( bateria+costul punerii bateriei in telefon de un tip priceput, deoarece bateria nu se scoate)

5 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

In jur de 300 de lei din cate stiu. Bateria e cam 50 lei si restul cam 250.

| Zazon1243 explică (pentru IonutR1):

Asa de greu e de pus bateria?

| IonutR1 a răspuns (pentru Zazon1243):

Pai telefonul e Unibody deci practic spatele trebuie dezlipit de acolo. Poate sa fie ceva mai ieftin, dar depinde. Oricum, acela este pretul bateriei, deci cel putin 50 lei.

| ClimateZone a răspuns:

Salut! Bateria este 38 lei cu o simpla cautare pe Google. Poti cauta: baterie p10 lite inowgsm. Montajul nu te costa 300 lei cum abereaza unii. La orice service iti ia 40-60 lei sa iti monteze bateria.

| Zazon1243 explică (pentru ClimateZone):

Oo mersi chiar as vrea sa fie adevarat