| Burcix a întrebat:

Cat costa mp de sapat intr-o gradina.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! depinde de fiecare, cum te intelegi cu omu carui ii faci acest serviciu, si app, plata pentru sapat se taxeaza la ochi, adica vezi ce suprafata ai de sapat, si faci un calcul mintal, ziua de lucru e 50 de roni+mancare +un sprit, daca termini in mai putin de o zi calculezi. dar in parte se ia la tarla(bucata pamant) si negociezi cu respectivu, tu ceri el se ofera sau negociati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3. 3ron

| mat31new a răspuns:

La sapat nu se lucra pe mp laughing te intelegi pe toata gradina.

| alexTT a răspuns:

Pretul il negociezi cu cine vrei sa iti sape.

| Garga_Lenuta_1960 a răspuns:

La cat sunt de smecheri unii e mai bine sa stii un pret la arie, nu toata lumea se pricepe la negocieri happy