| Gabiii a întrebat:

Cat costa o usa de termopan de interior? De la...(RON) pana la... (RON)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pvc,in functie de model si profil, intre 3, 5 si 800roni.Numai bine.

4 răspunsuri:
| greencity a răspuns:

Cere si aici o oferta, au preturi / materiale foarte ok: www.baalbv.ro

| skama18 a răspuns:

In interiot nu se pune usa de termopan...dar daca tu vrei sa-ti pui nu-i nimic...cu panou, adica fara geam, in jur de 350-400 lei, cu geam si cv model pana in 700. Eu iti recomand sa te uit pe dedeman.ro la usi de interior, sunt modele frumoase si ieftine.

| Cami_Melisa_1964 a răspuns:

Cea mai simla 300 cu montaj inclus sau cate ste cu tot cu montaj?