| Daniel26 a întrebat:

As vrea sa pun o usa glisanta din termopan la bucatarie. Are cineva asa ceva? Se inchide bine? Cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cele din termopan s-ar putea sa aiba prag jos (unde se vor afla rotile) si sa te impiedici de el.
Sunt altele unde rotile le au sus, iar jos nu mai au prag.
Ermetic nu o sa se inchida niciuna. Important este sa se inchida usor.
Sa nu confunzi usa plianta (care se strange si este din plastic, pvc) cu cea glisanta care se misca (gliseaza) pe langa perete.

Uite aici niste preturi (dar nu din termopan): https://www.bricodepot.ro/......erior.html
Montajul costa tot cam atat; sau chiar mai mult daca o incastrezi in perete.

| Raduruxandra a răspuns:

Buna! Eu sunt multumita de usa glisanta pe care o am. Eu am apelat la www.uniluxconstruct.ro Sper sa te ajute!