| Braha_Leonard_1960 a întrebat:

Cât mă costă să bag gaze de la Distrigaz Sud, avînd în vedere că am 5 metri de la conducta de gaz până la gard unde se pune nișa cu contorul iar distanta este din pământ cu pietriș. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Te costa proiectul mult nu distantawinking
Minim 2000 lei.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Peste 1000 de euro. Ai nevoie de proiect, de branșament, de instalație interioara, plus birocrație (contor, cota de gaz etc).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ăia de la distrigaz si intreaba i poate au o promotie pentru abonamentele noi si primesti o reducere la instalare, numai ei stiu raspunsul. Succes.