| bmw7ar a întrebat:

Ce culoare se asorteaza cu parchetul mahon. Nu stiu ce culoare sa'mi dau la camera sad..ma ajutati cu un sfat big grin?

4 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Pai eu cred ca un galben pastelat merge de minune caci daca era parchetul maro inchis se asorta culoarea peretilor un verde deschis.

| urgentr a răspuns:

Te referi la zugraveala peretiilor,nu? Ceva cat mai deschis, un galben preferabil fiindca parchetul mahon este inchis si sa se formeze un contrast happy Eu as opta culori calde(galben, alb, portocaliu)dar in fine, totul se bazeaza pe cum iti place tie. Sper ca ti-am fost de folos happyNoapte buna :*

| crisaior a răspuns:

Idei foarte interesante si placute de amenajare gasesti la Casa Magica https://www.casamagica.ro