| bygbrother274 a întrebat:

Ce culori-modele de faianta se pot folsi in baie? as dori video. multumesc.

4 răspunsuri:
| ZuuZaaA a răspuns:

Http://uk.video.yahoo.com/watch/6417345/16641782
Si albastru in valuri nu ar fi rau
Pa, pa

| ZuuZaaA a răspuns:

Am uitat, vezi ca sunt mai multe videoclipuri cu modele acolo.
Sper ca te ajuta.

| genygeny a răspuns:

Sal eu prefer lb cu rosu si baia mare portocaliu cu alb.

| greenzebra a răspuns:

Cand alegi culoarea, sa fii atenta si la dimensiunea placii. Daca e placa mica, cel mai bine sa fie cat mai deschisa, altfel se creeaza un sentiment de aglomerare.
eu am folosit recent faianta alba de marime 25*40, puse pe orizontala, si gresia 60*60 de un gri inchis, iar efectul este o baie foarte spatioasa si stilata.