| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa combinatie de culori pentru gresia/ faianta din baie?

23 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Maro cu bej. Da o nota de eleganta si spatiu.

auran
| auran a răspuns:

Depinde de gusturi
din doua culori - alb si negru
sau pastel - roz, bleu, vernil, galben pai - iar, gresia bleu

mlm
| mlm a răspuns:

Alb sau verde fistic alb.

| anonim a răspuns:

Intreaba-l pe dl inginer. zilnic schimba culorile de la faianta din baie.rolling on the floor

| claudya a răspuns:

Albastru regal si portocaliu in combinatii asimetrice...pentru. faianta dar si pentru. gresie

cami
| cami a răspuns:

Mie-mi place mult, pentru baie faianta albastru deschis, iar gresia incearca o tenta de grena.sau combinatia bleu-alb,
culori reci.in orice caz.

| dulshe a răspuns:

Ceva un albastru inchis, iti da o senzatie ca esti intr-un oceanlove struck mie imi place foarte mult, noi in baie asa vom pune, ALBASTRUlove struck

| alexa a răspuns:

Am vazut nu demult o baie neagra... e super...si se potrivea fain si cu lumina de acolo
Eu insa as prefera culorile deschise, dar nu obositoare... spre exemplu galbenul nu

| bogy a răspuns:

Mai multe nuante de albastru. da o senzatie de prospetime, de curat.acum fiecare cu gusturile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa alegi in functie de ce-ti place. Fiecare are anumite preferinte, care nu sint neaparat si ale talewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neagra cu model roz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ati nimerit-o. Atunci cind scrii un raspuns, chiar daca il incepi cu litera mica, in momentul in care apesi click pe "Raspunde", raspunsul va aparea ca incepind cu litera mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alb si portocaliu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosu si alb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maro si verde deschis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosu si alb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Portocaliu cu alb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce combinatie de culoare marge cu bleu

| moonY a răspuns:

Daca esti nehotarat, mai bine lipesti afise cu fete

| cristina_4459 a răspuns:

Eu am in amandoua baile cu albastru, una mai inchisa si alta mai deschisa, da e mai frumos cu albastru inchis.acum depinde si de tine.

| 17girl a răspuns:

Negru, alb, albastrui, verde deschis, maro...acum fiecare cu ce`i place happy

| Anonimakicks a răspuns:

As alege culori calde ca sa iti dea o nota de raxare de spa..sau chiar un model din lemn bambus sau piatra mult mai bine merge

| andrutza_9076 a răspuns:

Roz cu negru