| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai eficient pentru inlaturarea tantarilor, lichidul sau pastilele de tantari?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pastilele de tantari sunt cele mai eficiente.Recomandabil plasa la geam.

mlm
| mlm a răspuns:

Poti uza si spirale, dai foc la un capat, fumul ai va omora sau daca lasi in curte ai va inlatura.

| unbaiat a răspuns:

Mai bine cumperi o plasa contra insectelor cu balamale-costa maxim 20 euro..Cat vei cheltui pe pastile si alte prostii vei ajunge la costul dublu al plasei contra insectelor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt ambele eficace.
Eu folosesc pastile de țânțari.
Pa, pa.

| gortu a răspuns:

Plasa

| roinsect a răspuns:

Pastilele de tantari sunt foarte eficiente. S-ar putea, insa, sa fie daunatoare si pentru om. Exista si pastile naturale.

| mona76 a răspuns:

Pe langa plasa pe care ti-au recomandat-o toti...lucru pe care il stiai cu siguranta, exista niste spirale care se ard, in cazul in care pastilele sau lichidul nu-si mai fac efectul.