| Username55 a întrebat:

Stiti ceva eficient si cu efect garantat impotriva tantarilor? Pastilele Raid sunt o solutie? dar spray-urile de la Autan?

OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai eficienta metoda de a scapa de tantari, testata de mine in decursul a mai multi ani si care da rezultate 100% garantat este cea oferita de solutia denumita AROXOL. O calimara contine 30ml de solutie, cantitatea suficienta pentru a se folosi aparatul cate 8 ore pe zi o perioada de 45 de zile. In magazinul Kaufland il poti gasi la un pret acceptabil de circa 20 de lei cu aparatul electric cu tot, sau la 8-9 lei rezerva/calimara. Nu se emana absolut nici un miros sesizabil si de asemenea nu este toxic deloc. Sanatate si nopti liniste cu somn odihnitor!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu am folosit niciodata vreo alifie sau nici nu stiu cum s-o numesc de la farmacie, chestiile alea cu care te dai si tii tantarii la distanta cica, dar am auzit ca functioneaza. Poti incerca. Spray-ul este si el destul de bun. Daca bagi pastila in aparat, iar apoi in priza, vei ameti tantarii si te vor lasa in pace. Nu este, totusi, sanatos sa dormi in mirosul ala. Iti spun eu cum sa ii omori efecient. Chiar functioneaza. Mi se pare cea mai buna metoda. Iei o pastila, o farfurie si o bricheta. Pui pastila in farfurie si ii dai foc. Lasi sa arda mai mult de jumate, iar apoi sufli usor. Va iesi un fum gros si insuportabil. Lasa pastila sau pastilele daca ai camera mai mare si iesi vreo 10-15 minute. Dupa ce te-ai intors, aeriseste camera pentru ca nu este sanatos sa stai in mirosul ala. Nu ar mai trebui sa existe niciun tantar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray Killtox.Dai 4-5 spray-uri si lasi camera inchisa 10 minute.Aerisesti bine si apoi inchizi geamurile. Miroase urat dar ii omoara garantat.

| tuberculoza a răspuns:

Mirosul de om beat cu siguranta sperie si tantarii