| chiara a întrebat:

Ce filtru aveti la bucatarie? Aveti sau cumparati apa imbuteliata? Aveti din acela care se monteaza la bateria chiuvetei? Ce recomandati?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Filtru de fintina de tara? Am apa foarte buna in put, nu trebuie sa cumpar alta sau sa imi pun filtru?

| LPCTSTR a răspuns:

Parintii mei si-au instalat demult un sistem de filtrare in 4 pasi, butucanos si cu tot cu butelie pentru stocare, firma este una ruseasca, parca "Aquaphor"; nu stiu de tine, dar mie mi-e de-ajuns apa de la robinet.