| sopranaCadaverica a întrebat:

Voi consumati zilnic apa de la robinet,,, potabila" sau cumparati imbuteliata?

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Apa de la robinet.E mai verificata decat apele de la supermarket.Plus ca e si tratata.

| RAY a răspuns:

Imbuteliata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am baut multa vreme de la robinet, dar era mai buna (stau la munte).
In prezent, cumpar apa minerala (carbogazoasa), si iau apa de izvor.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Apa imbuteliata ca nu imi place cea de la put, dar si cea de la robinet este buna ca este tratata.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu beau apa pentru ca nu e buna pentru mine. Apa are prea multe bacterii. Prefer sa consum bere.

| Ensiferum a răspuns:

Eu prefer apa imbuteliata cu ph intre 7 si 7.5 sau apa de la izvor.

| TipuNebun a răspuns:

Eu cumpar zilnic apa de la robinet de la o fantana din mijlocul unui lac