eileen
| eileen a întrebat:

Ce folositi pentru a scoate mirosul din pantofi? Dar ceva care chiar sa dea rezultate.

Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

Exista un sprei special la farmacie pe baza de menta sau diferitye arome. Iar un lucru important este igiena, papucii trebuie spalati o data la doua saptamani, iar pentru picioare exista tot asa o pudra pe baza de diferite arome

11 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Balea Schuh Deo pentru pantofi si picioare
se spreaza pantofii inainte de incaltzare si dupa descaltzare, elimina mirosul insuportabil de transpiratzie, il folosesc de ani de zile

cristian
| cristian a răspuns:

Folosesti alternant doua sau mai multe perechi.
Trebuiesc aerisiti.
Poti folosi si spray Titan odorizant pentru pantofi.

| mioara a răspuns:

Se pune de seara bicarbonat de sodiu in ei

Anna
| Anna a răspuns:

Cumparam pantofi care nu miroslaughing

| cristi a răspuns:

Exista pudra de pantofi si alte substante dezodorizantewinking

| miriam a răspuns:

Nu folosi pantofi captusiti cu material sintetic si scapi de mirosuri neplacute; fii mai atenta atunci cand cumperi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicarbonat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti bicarbonat de sodiu in pantofi si mirosul va disparea cu siguranta...

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Iti cumperi slapi laughing

| pantofi a răspuns:

- cumpar tot timpul pantofi de la branduri cunoscute.
- ii depozitez in dulap de pantofi.
- am grija sa fie tot timpul curati.
- am perechi multe pe care le alternez, in acest fel le dau voie sa se aeriseasca.

| nebucadnetar a răspuns:

Incearca sa ii ti in fiecare zi sa se aeriseasca