| DanielComan a întrebat:

Ce parere aveti de coasa electrica Black&Decker GL652? http://www.emag.ro/......BM/(acesta este un link unde puteti vedea despre ce produs este vorba). Doresc raspuns de la cineva care a utilizat acest produs. Daca puteti, face-ti si o scurta comparatie cu alte produse similare.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ea. Daca vrei sa tai ierburi mici, marunte asa sa te joci da este buna. Daca vrei sa taie iarba la greu atunci una pe benzina este mult mai buna si taie ce doresti. Daca vrei sa tai buruieni groase, inalte etc aia pe benzina este buna si in loc xde fir se pune disc.Ca brand Huswarna ar fi mai buna.Dar dupa cum am spus depinde la ce si cit vrei sa o folosesti.

| moneantonella a răspuns:

Este foarte buna si unchiul meu are