| catalinex a întrebat:

Ce parere aveti de situl www.casamea.ro?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Oamenii gasesc solutii tot timpul, aici te informezsi poti sa pui an practica diferite solutii de ati rezolva multe probleme, privind materiale de constructii, utilizarea acestora e numai un exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Este foarte bine venit in cazul celor care nu au suficiente informatii privind decorarea interioara, materiale folosite la constructii, culori, mobilier, etc.
Este o foarte buna sursa de inspiratie.
E cool.
Pa, pa.

| catalinex explică:

Este un nou site home&deco... mi se pare super interesant cu informatii despr emulte subiecte... ce e tare e ca are si video :d
mai rar pe la. ro big grin