| denisa1096 a întrebat:

ce parere aveti de situl eMAG? sunt produse de calitate? adica nu e tiapa nu?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ai toată încrederea sunt firmă serioasă, şi corectă.

| laptopnews a răspuns:

Nu e teapa! uite ce recomandam noi de la ei de sarbatori! :)
http://laptopnews.ro/idei-de-cadouri-pentru-mos-craciun-2012.html

| DiannaDia a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe el un telefon(cadou de craciun pentru cineva) n-am avut probleme.E de incredere!

| Zangetsu a răspuns:

Da, eMAG e site serios, sansa de teapa ar fi pe okazii

| axeldavid a răspuns:

Mi_am lat un laptop in rate de la ei saptamana trecuta si totul mi sa parit in regula.

| Estera123 a răspuns:

Site-ul eMAG este unul dintre cele mai bune site-uri de vanzari electronice/electrocasnice. In plus au preturi si oferte foarte bune. Mai nou colaboreaza cu flanco, desi poti avea destula incredere in acest site, eu am avuzt numai pareri pozitive.

| TheMargean a răspuns:

Nu este teapa! Este unul din cele mai vechi magazine online! Sunt produse de calitate, nu chinezarii, adica marci originale.
Acum depinde de norocum fiecaruia, ce niemereste, daca nimereste un produs bun, sau cu defectiuni!
La comanda de peste 100 de lei pe bon, ai transport gratuit!

| d4ea a răspuns:

Da.e foarte ok.