| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

Care dintre voi aveti cont pe conquiztador? va place situl... ce parere aveti despre el?

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mie-mi place, de acolo am aflat lucruri pe care nu le-as fi aflat de niciunde altundeva. Buna, o parere buna.

| User a răspuns:

Am cont, da' am uitat si nick-ul si parolablushing

| xibalba a răspuns:

Mie imi place. Am cont, dar mai jucam cu colegii la scoala, in orele de TIC. Ne strangem 10-15 persoane in jurul unui calculator si jucam. E amuzantbig grin in rest, mi se pare util, desi unele intrebari sunt chiar grele.

| Katiee^^ a răspuns:

Am cont, dar nu l-am mai folosit de aproape un an. E destul de buna tema site-ului, dar nu-mi place ca intrebarile se repeta si nici ca intra robotul daca iese cineva.

| papushikroz a răspuns:

Eu am cont si, sincera sa fiu sunt multumita.

| デイダラくん a răspuns:

Nu prea m-a impresionat din punct de vedere moral deoarece:
-se repeta intrebarile
-faza cu robotul imi displace
-nu este un loc potrivit unde sa-ti dezvolti cultura generala...mai bine ia-ti o enciclopedie(Deci nu, nu-l recomand ca fiind un site IDEAL pentru imbogatirea cunostintelor)DA, AM CONThappy

papa!winking

| cristina12310 a răspuns:

E tare, insa este pacat ca se poate hackui foarte usor cu programul cheat engine 5. 5 cea ce n-o sa spun niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cont si mi se pare foarte bun. Acum, de, se repeta intrebarile deoarece nu prea multe persoane propun. Mie imi place si joc aproape in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, şi eu am cont, mi se pare un joculeţ foarte interesant online multiplayer, care îţi pune la încercare cultura generală, chiar e foarte folositor, nu doar îţi aplică întrebări, dar îţi deschide şi curiozitatea pentru anumite dintre ele, ceea ce naşte dorinţa de a te interesa. Nu prea mă dau în vânt după el, intru măcar o dată pe săptămână, asta doar dacă îmi amintesc de el, pe lista mea de site-uri prioritare number one is TPU big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont big grin am si hack!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau chat engine la conquiztador