| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre masinile de spalat rufe cu uscator? Le scoate foarte sifonate?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu stiu cum sint masinile cu uscator in Romania dar stiu cum sint astea unde sint eu. Daca le scoti din uscator atunci cind te anunta rufele sint fierbinti ori calde daca dai la aer cald si nu-s sifonate deloc.Eu nu calc niciodata nimic pentru ca le scot asa si n-am nici o treaba.Cind le scot le asez pe umerase si sint ca si noi.

| BlueFeeling a răspuns (pentru relian):

Multumesc mult :*!

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Mi se pare ceva normal, ar fi culmea sa le si calce.

| Cristina1978 a răspuns:

Personal, daca te tine buzunarul, si daca ai spatiu in baie, ti-as recomanda un uscator de rufe. E trei clase peste masina de spalat cu uscator.
Uite aici cateva detalii care te pot ajuta sa faci o alegere cat mai ok pentru tine: https://celmaibun.net/cel-mai-bun-uscator-de-rufe/