| IubesteEa a întrebat:

Ce se spune cand te mananca ochiul drept? mi-e mi-a spus verisoara mea ca daca te mananca ochiul drept vezi o persoana de sex opus care te iubeste cu adevarat si daca nu vezi niciuna draga nu te iubeste voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca e un basm de adormit copii.

| Parker a răspuns:

Mituri.

| Evolution a răspuns:

O prostie laughing treci pe lângă un băiat, şi dăţi cu piper în ochi, să vezi ce te iubeste ala laughing

| fresHZoNe a răspuns:

Auzi? tu cati ani ai de pui intrebarile astea tampite? laughing ai trecut de 10 ani?

| EU1139 a răspuns:

Sunt multe.cum sa le spun. superstitii. de genu' asta.ar fi prea frumos sa fie adevarate.

| tinka_7658 a răspuns:

Superstitii

| celya16 a răspuns:

Nu vezi pe nimeni, daca esti machiata inseamna ca ochiul respectiv e mai sensibil...incearca sa te demachezi frecvent sau alege-ti bine produsele cosmetice, de multe ori se produc alergii daca produsul e chimical...fii atenta!